MENU
15.06.2019

36. výlet TK

V sobotu 22. června 2019 se uskuteční poslední výlet turistického kroužku tohoto školního roku, kdy navštívíme Mělnicko. Téma: „Hurá na Kokořín:“ Kanina, hrad Kokořín, Kokořínský důl, Kaninský důl, zřícenina Nedamy, Sedlec, Mšeno. 

 Z Mladé Boleslavi přijedeme do železniční stanice Kanina a odtud se vydáme k obci. Budeme procházet krásnou přírodou CHKO Kokořínsko – Máchův kraj. Přes Kokořínský Důl přijdeme k hradu Kokořín, kde bude i prohlídka této romanticky přestavěné památky. Další zastavení nás čeká na zřícenině skalního hradu Nedamy. Zpáteční cesta nás dovede přes Sedlec do městečka Mšeno. Všechny účastníky jistě potěší výborná zmrzlina u kostela. Ze Mšena se vrátíme zpět vlakem do Mladé Boleslavi.

Sraz: v 8.15 hod. u čekárny a prodejny jízdenek ČD na nádraží Mladá Boleslav - město. Zakoupíme si jízdenku do stanice Kanina. Odjezd v 8.29 hod. Návrat: v 17.29 hod. na nádraží Mladá Boleslav - město, kde bude i rozchod a převzetí dětí rodiči.

S sebou: svačina a pití na celý den, průkazka pojištěnce, sportovní oblečení, turistický deníček na vizitky (ti, kteří sbírají), peníze na jízdné – vlak, vstup do hradu Kokořín (dítě 40,- Kč, dospělý 80,- Kč), případné občerstvení po cestě. Samozřejmě dobrá nálada. Prvňáčci v doprovodu dospělé osoby, žáci bez doprovodu v dobrém zdravotním stavu :-).

Zájemci se jako obvykle hlásí p. uč. Trávnickému na email jan.travnicky@seznam.cz + nahlásí počet osob, kontaktní číslo mobilu na rodiče (kdyby se stalo cokoliv během výletu).

Příloha

Chystané akce

V příloze najdete rozvrh 2. stupně pro příští týden od 8.6. do 12.6.2020.

18.06.2020 Třídní schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se bude konat  ve čtvrtek 18.6.2020 od 15.30 v kmenových učebnách budoucích prvních tříd. Účast je velmi důležitá.