MENU
02.12.2019

39. výlet TK: Podzimní setkání turistů Středočeské oblasti"

V sobotu 23. listopadu se turistický kroužek vypravil na Benešovsko, kde probíhal další ročník Podzimního setkání turistů Středočeské oblasti KČT. Letošní ročník neměl přesně stanovené trasy a tak jsme jako kolegové z KČT Mladá Boleslav vybrali 15ti kilometrovou trasu z Čerčan přes Poříčí nad Sázavou, Měsíční údolí, vesnici Racek na Konopiště a poté do Benešova na vlak.

7. ročník Podzimního setkání nás zavedl do romantického Posázaví. Turistická akce je zařazena mezi nejvýznamnější akce KČT – tzv. Středočeská desítka. Cestou jsme se kochali trampskými osadami a podzimní krajinou Středočeské pahorkatiny. U zámku Konopiště nás očekávalo tradiční setkání turistů v Nové myslivně. Po registraci pochodu a společném obědě jsme se přesunuli do zámeckého parku, kde zejména děti obdivovaly muflony a daňky. Po prohlídce okolí zámku jsme se vydali do Benešova na místní železniční nádraží a odjeli zpět do Mladé Boleslavi.

Průvodci Mgr. Jan Trávnický a Mgr. Jana Tyšerová


Chystané akce

V příloze najdete rozvrh 2. stupně pro příští týden od 8.6. do 12.6.2020.

18.06.2020 Třídní schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se bude konat  ve čtvrtek 18.6.2020 od 15.30 v kmenových učebnách budoucích prvních tříd. Účast je velmi důležitá.