MENU
09.05.2023

9. 5. 2023 Sportovní soutěž OVOV - krajské kolo v Čáslavi: žáci 2. stupeň

Krajské finále OVOV – Čáslav 9. května 2023

     Po nečekaném postupu a organizaci na poslední chvíli až mezi tři nejlepší družstva z kraje a možný postup na republikové finále. Tak by se dal popsat zážitek z krajského finále celorepublikové soutěže OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů).

    Ani ne týden před tímto finále se naše družstvo dozvědělo, že se „procpalo“ skrze body mezi nejlepší družstva z Středočeského kraje. Rychlá organizace se nakonec zdařila a osm žáků se tak mohlo v úterý vydat reprezentovat školu.

     Družstvo ve složení František Musil, Šimon Klacek, Samuel Werner, Antonín Zemek, Agáta Schovanková, Anhelina Stelmakh, Alexadra Ludmila Brown a Aneta Michalová se v Čáslavi vydalo ze všech svých sil a postupně ve všech disciplínách (shyby na lavici, leh-sedy, hod míčkem, 60 m sprint, skok do dálky, běh na 1 km nebo driblink) předvedlo famózní výkony a právem si v silné konkurenci a z celkového počtu patnácti škol vybojovalo úžasné třetí místo a velkou možnost postoupit (vybírá se 8 nejlepších družstev na body ze třetích míst) na republikové finále konané v září v Brně!

     Třešničkou na pomyslném dortu byl fakt, že František Musil zároveň jako vítěz okresního kola bojoval i na krajském finále jako jednotlivec a dokázal to, pro co si přijel. František svojí kategorii (ročník 2010) naprosto ovládl a zaslouženě si odvezl první místo a jistotu republikového finále!

Všem ještě jednou patří velká gratulace a veliké uznání!

Děkujeme také všem školám, které se podílely na organizaci dopravy do Čáslavi, moc si toho vážíme!

 

            Za kabinet TV

                           Jakub Vávra


Chystané akce

Od 11. 9. 2023 výuka plavání na 1. stupni ZŠ

rozšířená výuka tělesné výchovy, Městský bazén na Štěpánce v Mladé Boleslavi