MENU
28.04.2019

Úspěch našich žákyň - dvě první místa

Kolektivy našich žákyň (Samantha Bachmatiuk, Patrícia Faberová, Bára Hamšíková, Adéla Pluhařová, Erika Kratochvílová, Viktoria Kisselová) pod vedením p. učitelky Jany Petrové a (Anna Strnadová, Tereza Bučková, Natálie Bočková, Veronika Suchardová, Timea Mejzlíková) pod vedením Mgr. Moniky Michalcové získaly ve výtvarné soutěži „Co se děje pod zemí“ 1.místa ve svých kategoriích a s ním spojenou odměnu – dárkové poukazy k odběru knih v celkové hodnotě 1000,- Kč pro každý z kolektivů.

K předání odměny dojde v sobotu 27.dubna při příležitosti konání Zeměfestu v lesoparku Štěpánka v cca 16.00 hodin na hlavním pódiu. Vítězná díla bude spolu s ostatními pracemi vystavena během Zeměfestu (od 14.00 do cca 18.00) v hudebním altánu, poté se přesunou do kaktusového skleníku, kde budou práce vystaveny do konce května.


Chystané akce

4.6.2019 - Třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

V úterý 4.6. od 15.30 se bude konat třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Účast nutná.

8.7. Sportovní příměstský tábor na naší škole

Kluky a holky, kteří rádi sportují a o prázdninách se nechtějí nudit, zveme na sportovní příměstský tábor. 

25.5.2019 35.výlet Turistického kroužku

V sobotu 25. května 2019 se uskuteční další výlet turistického kroužku, kdy navštívíme Jablonecko a Jizerské hory. 

5.6.2019 školní výlet 8.A

Osmáci vyrazí na školní výlet do Nového Boru a Sloupu v Čechách. Čeká je cesta vlakem, uvidí Samuelovu jeskyni, vystoupají na rozhlednu Na Stráži a prohlédnou si Velkou a Malou cikánskou jeskyni.