MENU
01.07.2024

Vyhodnocení celoroční soutěže Čtenář měsíce

V měsících leden až květen proběhla další kola celoroční soutěže s názvem Čtenář měsíce, kterou si pro žáky připravila školní knihovna 8. ZŠ.

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Každý žák, který si půjčí knihu ze školní knihovny, může při jejím vrácení vyplnit kraťoučký dotazníček, který ověří, zda knihu opravdu přečetl. Pokud tak učiní, je automaticky zařazen do soutěže o nejlepšího čtenáře.

V průběhu celého školního roku došlo k velkému nárůstu čtenářů, což nás velmi těší. Za poslední měsíce proto bylo opět vyhodnoceno hned několik žáků, kteří za odměnu dostali unikátní medaili 8.ZŠ nebo diplom – dle počtu přečtených knih.

V červnu potom došlo k vyhodnocení celoroční soutěže a byly vyhodnoceny dvě třídy s nejvyšším počtem přečtených knih od září 2023 do května 2024. Celkovým vítězem se stala třída 2.C a na druhém místě se umístili žáci z 1.A.

Všem vyznamenaným čtenářům samozřejmě moc gratulujeme a věříme, že čtení zachovají přízeň i nadále a že se jejich řady budou stále rozrůstat.

Fotografie z předávání cen naleznete v galerii níže nebo na našich sociálních sítích: https://www.instagram.com/osmickazsmb/


Chystané akce

4. - 6. 9. 2024 Adaptační kurz žáků 6. ročníku

Kemp Zelené údolí, Loveč u Mladějova, okres Jičín