MENU

Přijímací řízení do MŠ 2020/2021

Vyhodnocení přijímacího řízení do MŠ - zde

 

OBDRŽELI JSTE ROZHODNUTÍ O NEPŘIJETÍ SVÉHO DÍTĚTE?
VAŠE MOŽNOST
Pokud bude zájem ze strany rodičů je možné otevřít další třídu v MŠ Michalovice,která spadá pod MŠ Čtyřlístek Havlíčkova 1000 MB. Pokud se pro tuto možnost rozhodnete a budete chtít vaše dítě umístit do MŠ Michalovice napište na e-mail MŠ Čtyřlístek / ms.ctyrlistek@email.cz/ tuto skutečnost a domluvíte si s ředitelkou MŠ osobní schůzku.Je možné také volat na tel.číslo 326 322 402.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v květnu, a to bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.   
Zápisy k předškolnímu vzdělávání proběhnou na mateřských školách zřizovaných městem Mladá Boleslav v souladu s právními předpisy. Uskuteční se v termínu dle školského zákona, tedy v období od 2. května 2020 do 16. května 2020. 

Podrobné informace a pokyny k průběhu zápisu - zde

Žádost přijetí do MŠ pro školní rok 2020/2021 - zde ve formátu pdf k tisku  zde ve formátu doc k vyplnění v PC

Kritéria pro přijímání žáků do mateřské školy pro školní rok 2020/2021

Vyhláška města o školských obvodech pro zápis do MŠ

Dětský očkovací kalendář hrazeného očkování v ČR platný k 1. 9. 2019

 

Chystané akce

19. 6. 2020 Představujeme Vám virtuální účet žáka.

Virtuální účet žáka je program, kde každý žák má vedenou evidenci akcí, kterých se zúčastnil v rámci vyučování (přednáška, divadlo, výstava, koncert), nebo za pracovní pomůcky, jako jsou pracovní sešity k jednotlivým předmětům. Pracovní sešit na matematiku, český jazyk, anglický, německý, ruský jazyk, čtvrtky a podobné věci.