MENU

Fotogalerie

23.05.2024
Exkurze do Babiččina údolí
22.05.2024
Exkurze do Terezína
19.05.2024
Kolo pro život 2024
17.05.2024
Finále 4. tříd základních škol v basketbalu
10.05.2024
Třetí žákovské video
07.05.2024
Úspěch našich žáků na atletických závodech Poháru rozhlasu
03.05.2024
Drátkování a malování na porcelán
01.05.2024
Úklid okolí řeky Jizery v rámci projektu Učíme se jinak
30.04.2024
Základy první pomoci v rámci edukativního programu Dny pro záchranu života
30.04.2024
Tisk na textil
29.04.2024
Vytváření animovaných příběhů v rámci projektu Učíme se jinak
29.04.2024
Slet čarodějnic ve ŠD
28.04.2024
Exkurze do zoologické zahrady – Safari park Dvůr Králové
26.04.2024
Vítězství v okresním kole Dopravní soutěže mladých cyklistů
26.04.2024
Další skvělé úspěchy našich žáků v atletické soutěži
21.04.2024
Saturnin MDMB
21.04.2024
Vítězství našich žáků v okresním kole soutěže ve vybíjené
19.04.2024
Vítězství našich žáků v okresním kole basketbalové soutěže
15.04.2024
Animace modelíny
11.04.2024
Přijímačky-poslední dojmy
09.04.2024
Sestavování prodlužovacích kabelů o hodinách praktické fyziky
05.04.2024
Oblastní kolo OVOV 2024
04.04.2024
Druhé žákovské video
04.04.2024
Tvorba autíčka na dálkové ovládání v hodinách praktické fyziky
02.04.2024
Matematický klokan 2024
31.03.2024
Vítání jara
26.03.2024
První ze série žákovských videí
26.03.2024
Tvorba vlastních map ostrovů v podání žáků 6. ročníku
25.03.2024
Barevný týden
20.03.2024
Návštěva předškoláků z MŠ Čtyřlístek
19.03.2024
Pokusy s bramborovou baterií o hodinách fyziky
11.03.2024
Návštěva předškoláků z MŠ Vandrovka
04.03.2024
Osmička z ptačí perspektivy
01.03.2024
Netradiční způsob vedení elektrického proudu v hodinách fyziky
29.02.2024
Konverzační soutěž v RJ
28.02.2024
Zeměpisné přednášky pro 7.-9. ročník
25.02.2024
Maškarní ples ve školní družině
24.02.2024
Poslední bruslení žáků 3. a 4. tříd
23.02.2024
Poslední bruslení žáků 1. a 2. tříd
20.02.2024
Praktický pokus s elektřinou při hodinách fyziky v 9. ročníku
19.02.2024
Soví návštěva na hodině přírodopisu v 7.B
15.02.2024
"Hurá na Hrad!"
13.02.2024
Pojďte s námi do pohádky
11.02.2024
Pravěk na Mladoboleslavsku
11.02.2024
Pozvánka na zápis do 1. tříd - 2024/25
07.02.2024
Tvoření z alobalu
06.02.2024
Lightpainting v rámci projektu Učíme se jinak V
05.02.2024
Integrovaný záchranný systém ČR - první a druhý projektový den Učíme se jinak V
05.02.2024
Tvorba netradiční olympijské disciplíny v rámci projektu Učíme se jinak V
05.02.2024
Dekorování textilu - Učíme se jinak V
04.02.2024
Přednáška o chovatelství plazů, obojživelníků a hmyzu - Učíme se jinak V
19.01.2024
Práce s digitálními úpravami výtvorů během hodin VV
18.01.2024
Lyžařský kurz žáků 7. - 9. ročníku
17.01.2024
Exkurze na Obchodní akademii, Hotelové škole a SOŠ Turnov
15.01.2024
Exkurze do Družstva umělecké výroby Granát v Turnově
14.01.2024
63. výlet turistického kroužku: „Putování za K. H. Máchou do adventních Litoměřic“
13.01.2024
Čtenář měsíce – listopad a prosinec
23.12.2023
PF 2024
19.12.2023
Drážďany 2023
13.12.2023
Čertí rej ve školní družině
11.12.2023
Mikulášská nadílka 2023
06.12.2023
Sportovní oddíl mladoboleslavských vodních záchranářů hledá nové členy
06.12.2023
Ztráty a nálezy
05.12.2023
Vánoční jarmark 2023
26.11.2023
Pyžamový den 2023
24.11.2023
Sestavování 3D tiskáren - praktická fyzika
24.11.2023
Čtenář měsíce
18.11.2023
62. výlet turistického kroužku "Po stopách Bedřicha Smetany"
12.11.2023
Street art workshop 2023
10.11.2023
Vánoční jarmark 2023 - pozvánka
10.11.2023
Školní knihovna v novém kabátu
06.11.2023
Po stopách Karla Čapka - Učíme se jinak V
04.11.2023
Halloween 2023
03.11.2023
Etické dílny - 8.B
02.11.2023
Drakiáda ve školní družině
01.11.2023
Keramická dílna - MŠ Sluníčko
29.10.2023
Skleněné květiny
27.10.2023
Druhý výlet turistického kroužku ve školním roce 2023/24
27.10.2023
Jubilejní 60. výlet turistického kroužku
26.10.2023
Gotické umění a kultura v regionu Pojizeří - Učíme se jinak V
25.10.2023
Den stromů 2023
24.10.2023
Národní zemědělské muzeum - Učíme se jinak V
22.10.2023
Pohyb ve vizuální kultuře - Učíme se jinak V
22.10.2023
Po stopách japonské kultury - Učíme se jinak V
20.10.2023
Za našimi stromy 2023
20.10.2023
Praktická fyzika - programování robotů
19.10.2023
Tradiční a netradiční sporty - Učíme se jinak V
18.10.2023
Koloběh vody - Učíme se jinak V
18.10.2023
Netradiční OH - Učíme se jinak V
17.10.2023
Dekorování skla - Učíme se jinak V
17.10.2023
Poznej zvířata zblízka – ZOO Praha
11.10.2023
3D tiskárny v praxi
10.10.2023
Já se neztratím – 8.B
09.10.2023
Den bez batohů 2023
29.09.2023
Krajské finále Středočeské in-line brusle 2023
23.09.2023
17. ročník Středočeské in-line brusle – oblastní kolo
22.09.2023
19.09.2023 Praktická fyzika
20.09.2023
14.09.2023 Festival kultur 2023
19.09.2023
14.09.2023 Dopravní výchova ve čtvrtém ročníku
19.09.2023
13.09.2023 TERIBEAR
19.09.2023
12.09.2023 Škoda EDU.Lab
19.09.2023
08.09.2023 OVOV Republikové finále
19.09.2023
06.09.2023 Adaptační kurz - Mladějov
19.09.2023
04.09.2023 První školní den 2023/24
21.06.2023
19.6.2023 Rozloučení s 1. třídou
05.06.2023
5. 6. 2023 Dopravní soutěž - krajské kolo
10.06.2023
1. 6. 2023 Dětský den v ŠD
07.06.2023
9.A Výlet v Ktové pod Troskami
27.05.2023
27. 5. 2023 Turistický kroužek - 58. výlet
09.05.2023
9. 5. 2023 OVOV
21.05.2023
21. 5. 2023 Škola v přírodě v Kacanovech: třída 4.C
24.05.2023
24. 5. 2023 Atletický trojboj v Benátkách nad Jizerou
02.05.2023
2. 5. 2023 Okresní kolo ve vybíjené: 2. místo pro 8. ZŠ Mladá Boleslav
18.05.2023
Přírodovědná soutěž: 1. a 2. stupeň ZŠ
18.05.2023
17.5.2023 Pasování prvňáčků na čtenáře
16.05.2023
12. 5. 2023 Sportovní soutěž Pohár rozhlasu: žáci 2. stupně ZŠ
20.04.2023
20. 4. 2023 Zdravé město
12.05.2023
12. 5. 2023 Dopravní soutěž: 1. a 2. stupeň ZŠ
08.05.2023
Barevný týden
01.05.2023
27. 4. 2023 Čarodějnice v ŠD
30.04.2023
27. 3. 2023 Dějepisná olympiáda 2022/2023
29.04.2023
29. 4. 2023 Turistický kroužek - 57. výlet
11.04.2023
03.04.2023
3. 4. 2023 Výtvarný kroužek
02.04.2023
30. 3. 2023 MŠ Čtyřlístek v 1.B a 4.A
02.04.2023
4. A čtyřlístek
02.04.2023
14. 3. 2023 Turnaj v basketbalu
02.04.2023
1. 4. 2023 Výlet turistického kroužku
27.03.2023
22. 3. 2023 OVOV Mladá Boleslav
27.03.2023
23. 3. 2023 Velikonoční jarmark
23.03.2023
4. A Basket Tyš
19.03.2023
18. 3. 2023 55. výlet TK - Dolní Bousov a Vlčí Pole
13.03.2023
13. 3. 2023 Výtvarný kroužek
12.03.2023
Lyžařský výcvik 7.B a 8.ABC - 2023
12.03.2023
11. 3. 2023 S pohádkou do školy
27.02.2023
4. A turnaj Basketbal
23.02.2023
22. 2. 2023 Den otevřených dveří
23.02.2023
22. 2. 2023 Maškarní karneval v ŠD
20.02.2023
17. 2. 2023 Karneval na bruslení - 1. stupeň ZŠ
20.02.2023
15. 2. 2023 Návštěva MŠ Beruška v 1.A a 2.A
20.02.2023
15.2.2023 1.B a MŠ Vandrovka
19.02.2023
16. 2. 2023 2.A a MŠ Osmička
18.02.2023
18. 2. 2022 54. výlet TK - Riegerova stezka
14.02.2023
9.2.2023 MŠ Sluníčko
07.02.2023
6. 2. 2023 Exkurze do SOU Hubálov
07.02.2023
9. - 13. 1. 2023 Lyžařský kurz tříd 7.A a 7.C
06.02.2023
30. 1. 2023 Exkurze do Prahy - 4.C
25.01.2023
Bruslení 2022/2023
22.12.2022
8. a 22. 12. 2022 Okresní kolo ve florbalu - chlapci
22.12.2022
16.12.2022 MŠ Vandrovka
19.12.2022
19.12.2022
15.12.2022
15.12.2022 Vánoční besídka 1.B
11.12.2022
7. 12. 2022 Mikulášská ve školní družině
10.12.2022
5. 12. 2022 Mikulášská na 1. stupni ZŠ
10.12.2022
10. 12. 2022 Turistický kroužek: 53. výlet - Mnichovo Hradiště a Káčov
05.12.2022
5. 12. 2022 Výtvarný kroužek
05.12.2022
5. 12. 2022 Mikulášská v MŠ
05.12.2022
29. 11. 2022 MŠ Osmička ve třídě 2.A
04.12.2022
29. 11. 2022 Adventní zájezd do Drážďan
04.12.2022
Advent 2022 - vánoční stromečky
04.12.2022
1.12. Vánoční dílničky
03.12.2022
25. 11. 2022 Školní dílny
17.11.2022
7. 11. 2022 Keramika MŠ - Lenka Kofroňová
14.11.2022
MŠ Vandrovka v 1.B 9.11.2022
12.11.2022
12. 11. 2022: 52. výlet TK - Bělá pod Bezdězem
11.11.2022
20. 10. 2022 Exkurze Praha - 5. ročník
31.10.2022
51. výlet TK - Milovice a Nymburk
31.10.2022
Zayferus - 23. 9. 2022
30.10.2022
50. výlet TK - Vinec a Stránov
27.10.2022
Adaptační kurz 6.ABC - září 2022
05.10.2022
Zážitková AJ
26.09.2022
Dravci a sport 7.B
25.09.2022
Dny bezpečí 7.B
Chystané akce

15. 5. 2024 Vlastivědná exkurze do Přerova nad Labem a Poděbrad: třídy 4.A a 4.B

Návštěva Polabského národopisného skanzenu Přerov nad Labem a lázeňského města Poděbrady v okrese Nymburk.

18. 5. 2024 Výlet turistického kroužku - 68. výlet

„Výlet za Kumburskou meluzínou“ = Syřenov, Kumburk, Bradlec, Klepanda, Žďár u Kumburku, Smíta, Ploužnice, Žižkov, Lomnice nad Popelkou.

20. 5. 2024 Dějepisná exkurze do Terezína: 9. ročník

Památník Terezín, rozšiřující učivo dějepisu o válkách o dědictví rakouské, událostech 2. světové války a holocaustu.

od 21. 5. 2024 Etické dílny pro 4. a 5. ročník

Zážitkový stmelovací program pro třídy 1. stupně "Mise tajemný ostrov."

21. 5. 2024 Finále turnaje v basketbale 3. ročníků: 3.B

Rozšířená výuka tělesné výchovy - trenér M. Chodanič, postup ze školního kola.

22. 5. 2024 Krajské kolo v basketbale: chlapci 8. a 9. ročník

Vítězství našeho týmu v okresním kole a postup do krajského kola v Nymburce.

27. 5. 2024 Slavnostní pasování na rytíře řádu čtenářů

Městská knihovna Mladá Boleslav v budově 9. ZŠ a MŠ